Depeche Mode


Po více než dvou milionech prodaných vstupenek na Memento Mori Tour a vyprodaných koncertech v Severní Americe a Evropě oznamují Depeche Mode další termíny evropského turné v roce 2024.

Po koncertech na stadionech a v arénách v Evropě, Mexiku, Kanadě a USA letos v létě a na podzim dnes Depeche Mode oznámili 29 nových evropských koncertů, které prodlouží turné až do roku 2024. Ještě více fanoušků bude mít nyní možnost zažít syrovou, emotivní sílu Memento Mori Tour, které časopis Rolling Stone označil za „ohromující oslavu života a hudby“.
VIP vstupenky ( Kč)
Momentálně
vyprodáno
4400 Kč
Zaplatit
Upozornění
Vaše lístky obdržíte nejpozději 14 dní před začátkem akce.

Kam vás usadíme?

Klubové patro O2 areny


Nezapomenutelný zážitek plný komfortu, luxusu a skvělého občerstvení. Vaše VIP lístky jsou umístěny v klubovém patře 02 areny. Zde si budete moci vychutnat každý kulturní zážitek naplno, a to díky perfektnímu výhledu na veškeré dění. Vaše pohodlí a spokojenost bude podpořena neustálým přístupem k širokému výběru nápojů (alko / nealko) a jídla po celou dobu zážitku. Můžete se těšit na rozmanitý výběr předkrmů, lahodných hlavních jídel a dokonalých dezertů. Vše (s výjimkou tvrdého alkoholu) je zahrnuto v ceně vašich VIP lístků.